Kimdir Nedir

Jartiyer Nedir?

Bir çeşit parçalı bayan iç çamaşırı olan Jartiyer nasıl giyilir? Jartiyer nedir? Jartiyer nasıl kullanılır?
Jartiyer modelleri

Jartiyer bir çeşit parçalı bayan iç çamaşırıdır. Hem seksi görünümü hemde külotlu çoraplara göre daha sağlıklı olması nedeniyle kadınların iç giyim tercihlerinde ön plana çıkmaktadır. Külotlu çoraplara göre farkı, genital bölgeyi kapamayarak rahat kalmasını sağlamasıdır.

Jartiyer nasıl kullanılır?

“Stripe” adı verilen parça, jartiyerin boyunu istediğiniz ölçüde ayarlamanıza olanak sağlar. Stripe’lerin ucunda bulunan klipsler ise jartiyerin çoraba tutturulasını sağlar. Silikonlu çoraplarda klipsleri takmak zordur. Gerçek jartiyerlerin çorapları silikonsuzdur. Kilolu kadınlar jartiyeri  pek tercih etmezler fakat  jartiyerli büstiyerleri tercih ederlerse hem korse görevi görüp hemde şık bir iç giyime kavuşmuş olurlar. Kadınlara tüyo verecek olursak şık bir jartiyer seçimi erkekleri baştan çıkarmak için önemli bir etkendir.

Jartiyer modelleri

Jartiyer modelleri

Jartiyer modelleri

Beyaz Jartiyer modelleri

Gelinlik Jartiyer

Gelinlik Jartiyer

 Beyaz Jartiyer

Beyaz Jartiyer takımı

Ne Aramıştınız?
Jartiyer nedir, Jartiyer nasıl giyilir, Jartiyer neden giyilir, Jartiyer parçaları nelerdir, Jartiyer nasıl kullanılır, jartiyer, jartiyer kullanımı, Jartiyer ne demek, Jartiyer modelleri, Jartiyer çeşitleri, Gelinlik Jartiyeri, Jartiyer foto, Jartiyer görsel

Yazının Etiketleri: , , , , , , , , , , , ,
Görüntülenme : 9.962

Yorum Yap

En Çok Görüntülenenler